Oferty

Mobilna osłona przeciw COVID-19 z twoją reklamą! Teraz także w Mielcu

To świetne rozwiązanie, by poprawić bezpieczeństwo sanitarne i jednocześnie ulokować swoją reklamę – transparentny roll-up!

Rollup jest duży, a tak łatwo go przenieść. Lekki, a tak wytrzymały. Rollup to bardzo praktyczna forma reklamy, ale też – w formie transparentnej – świetna i mobilna osłona zwiększająca bezpieczeństwo epidemiczne! Czemu nie połączyć tych dwóch funkcji?

Druk odbywa się w technologii UV dzięki czemu rollupy mają dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Automatycznie zwijany baner mieści się w aluminiowej kasetce, która dodatkowo chroni go przed uszkodzeniami. Całość można wygodnie przenosić w dołączonej do zestawu torbie i wielokrotnie wykorzystywać. Torba jest dodawana gratis do produktu i nie podlega reklamacji.

Jego ogromną zaletą jest fakt, że nie sprawia kłopotów podczas transportu. Złożony roll-up nie zajmuje wiele miejsca, kryje się w aluminiowej kasetce ochronnej i jest lekki.

Teraz roll-up jako mobilna osłona przeciw COVID-19 dostępny jest także w Mielcu. 

Cena jednej sztuki to 270 złotych netto przy rozmiarze 100×200 cm i zawiera usługę graficznego umieszczenia logo lub dowolnego znaku czy tekstu!

Roll-upy mogą być wykonane w formacie 85×200 cm, 100×200 cm lub 120×200 cm. Realizujemy zamówienia nawet na pojedyncze sztuki. Gotowe roll-upy dostarczymy wprost pod wskazany adres. 

Skontaktuj się z nami, zamów lub spytaj o szczegóły!
kontakt@rzeczywiste.pl
tel.: 506 475 843
Messenger: m.me/rzeczywiste
www.rzeczywiste.pl